MEBLE Z LITEGO DREWNA ORZECHOWEGO

Każdy kawałek drewna daje możliwość stworzenia prawdziwego arcydzieła. Drewno jest najstarszym znanym człowiekowi materiałem budowniczym. Stolarze na całym świecie potrafią z jednego, surowego kawałka pnia wyczarować niesamowite kształty i praktycznie dowolną formę.

Zainspirowani dokonaniami zagranicznych manufakturzystów, oferujemy meble z drewna litego. Wykonujemy m.in. meble z drewna orzechowego, stoły, ławy, komody,schody,witryny, szafy i inne elementy. Na szczególne wyróżnienie zasługują tworzone przez nas meble z orzecha europejskiego. Meble orzechowe tworzone w naszej firmie to propozycja dla osób ceniących sobie nienaganny styl oraz wyrafinowaną formę. Wyróżnia je niebywała trwałość oraz staranność wykonania. Przez wiele lat nasi pracownicy udoskonalali proces produkcyjny. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować innowacyjne rozwiązania, spełniające każde, nawet najbardziej wygórowane i nietypowe wymagania. Proponowany przez nas produkt to efekt wieloletniej pracy i jego ciągłego doskonalenia, który już teraz możesz mieć w swoim domu.

Meble z drewna litego nadadzą fantastyczny charakter wnętrza mieszkania, zaszokują swoją nienaganną linią i kształtem oraz zapewnią trwałość na lata.Meble Tomaszów Lubelski.
Poniżej kilka przykładów wykonanych przez nas mebli.