NOWOCZESNE MEBLE Z DREWNA ORZECHOWEGO

Nowoczesne meble drewniane to połączenie solidnego materiału, który jest gwarancją długowieczności produktów oraz perfekcji w obróbce drewna i dopracowaniu każdego najmniejszego szczegółu. Drewno orzechowe jest łatwe w obróbce, co znacząco ułatwia produkcję mebli w bardziej oryginalnych formach. Meble z drewna orzechowego są przede wszystkim wytrzymałe i solidne. Cieszą się ogromną popularnością wśród najbardziej wymagających klientów. Ich walory estetyczne pozwalają na aranżację wnętrz zarówno eleganckich i stylowych, jak również modernistycznych z nutką awangardy. Głębia brązu, niekiedy nawet wpadająca w czerń sprawia, że całość prezentuje się nadzwyczaj wyjątkowo.

Nowoczesne meble z drewna orzechowego są odzwierciedleniem naszej duszy i charakteru. Połączyliśmy pasję z pracą, co umożliwia nam tworzenie rzeczy niespotykanych i w maksymalnym stopniu spełniających wymagania klienta. W naszej ofercie dostępne są m.in.: stoły i ławy, witryny, komody i szafy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

KIM JESTEŚMY?

Firma Drewbetex została założona w 2003 roku, jest to firma
rodzinna zajmująca się produkcją wyjątkowych i niepowtarzalnych mebli z drewna orzechowego,dębowego i jesionowego jak i sprzedażą tarcicy orzechowej mokrej i suchej. Całkowicie poświęciliśmy się naszej pasji, wykorzystując nasze wspólne zamiłowanie do naturalnego tworzywa, jakim jest drewno. Zapach naturalnego drewna to niesamowity afrodyzjak, który pozwala nam na realizację oryginalnych projektów i tworzenie mebli, które wyróżniają się estetyką i naturalnym pięknem.

Firma DREWBETEX jest ekologiczna w 2018 roku zrealizowaliśmy projekt w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020 w ramach działania 4.2 Produkcji energii z OZE w przedsiębiorstwach Oś priorytetowa 4 Energia przyjazna środowisku projektu pn “Instalacja fotowoltaiczna w firmie DREWBETEX Marcin Kawecki” NR projektu RPLU.04.02.00-06-0096/17-00.

DREWNO ORZECHOWE

Specjalizujemy się tylko w tym gatunku drewna, wiemy o nim wszystko.Jest idealnym materiałem do produkcji mebli,ma bardzo bogaty rysunek,ciemny wpadający w brąz kolor.Drugim gatunkiem drewna z którego produkujemy meble jest drewno dębowe,deski posiadają certyfikat FSC ,czyli produkty pochodzą z dobrze zarządzanych lasów.

Szybki kontakt

Kolekcje mebli

Adres

Marcin Kawecki
Majdan Górny, ul Polesie 110
22-600 Tomaszów Lubelski

Telefon

tel. 501 431 569

Natur

Laguna

Quatro

Lungo

Adler

Natur

Laguna

Quatro

Lungo

Adler